Velkoobchod kabelky - pro podnikatele a obchody

 Nakupujte kabelky za velkoobchodní ceny - pro podnikatele, obchody a firmy. Koupě kabelky ve velkoobchodu má několik výhod. Cena kabelky je většinou nižší a dodací podmínky jsou často příznivější.

 Velkoobchodní odběr kabelek

 Velkoobchodní odběr kabelek je charakteristický vysokou kvalitou, provedením a módním designem. Kabelky, které takto můžete pořídit, jsou opravdu špičkové kvality a za bezkonkurenční ceny. Všechny kabelky ve velkoobchodě podléhají módním trendům.

 Kožené výrobky HAUTTON UK

 Zastupujeme v České republice společnost HAUTTON UK, jejíž nabídku tvoří luxusní kožené zboží. Jedná se o mladou značku, pouze s devítiletou historií na trhu. Vyrábí především kožené tašky pro muže a kožené doplňky jako peněženky nebo opasky. Využívá pouze špičkové a odolné materiály i komponenty – premium kůži, kovové zipy YKK, vlastní logo s vysoce odolnou chromovou povrchovou úpravou.

 Všechny výrobky prezentované v našem e-shopu jsou umístěny na skladě HAUTTON, celně odbavené a připravené k expedici. Sami objednáváme a prodáváme výrobky značky HAUTTON, které mohou být opatřeny i logem zákazníků.

 Vaše objednávka v den přijetí přejde do zpracování, její doručení se obvykle stanoví na následující pracovní den, budete informování prostřednictvím emalu.

 Jak objednávat ve velkoobchodu

1. Objednejte si alespoň 6 libovolných produktů značky HAUTTON. Zároveň se zaregistrujte na webových stránkách (registrace zde) a odešlete žádost o vybrané výrobky spolu s jejich množstvím. Bude vám navrhnuta cena v závislosti na množství a místě dodání. Následně může proběhnout objednávka.

 Možné dodací a platební podmínky:

  • Platba až při dodání zboží poštou nebo zásilkovou službou PPL, DPD apod. (vhodné pro malý počet kusů).
  • Platba předem na bankovní účet (pro střední a velké množství) na základě podepsané smlouvy a následné dodání na adresu zákazníka. Další dodávky se provádějí na základě faktur s platbou za 2 až 4 týdny.

2. Pokud se se značkou HAUTTON chcete teprve seznámit, můžete si objednat do svého obchodu 3 produkty značky HAUTTON na základě dohody o provizi. Přinášíme vám výběr produktů a možnost nastavit si maloobchodní cenu dle vzájemné dohody. Až po úspěšném prodeji produktů budete platit nám za zboží, za výčtem Vaše komise. Tento způsob vám umožní zvýšení obratu obchodu, aniž byste museli investovat do velkého nákupu produktů, bez rizik spojených s jejich výběrem.

Luxusní kožené zboží HAUTTON disponují prvotřídní kvalitou, umocněnou špičkovým zpracováním a dlouhou životností.

Vsaďte na kvalitu v podobě  Premium HAUTTON a nebudete litovat!